AOSIMAN ASM-125UC-1 12.5 inch Portable Monitor, 4K Resolution, 100% sRGB, Support Double Blind Insertion, IPS Screen
Ship to:
Hungary
Select the desired shipping method
Shipping Company Estimated Delivery Time Shipping Cost
Trusted Shipping Partners: and more
0 item(s) added
View CartContinue Shopping
Highlights
100% sRGB & Free Sync
4K+HDR Ultra HD Display
3840x2160 resolution combined with HDR image rendering, as well as 16.2 million color
Blue Light Filter
Connect Game Console
Light and Thin
The body adopts an aluminum alloy CNC oxidation treatment process, with a weight of 458g.
AOSIMAN ASM-125UC-1 12.5 inch Portable Monitor, 4K Resolution, 100% sRGB, Support Double Blind Insertion, IPS ScreenAOSIMAN ASM-125UC-1 12.5 inch Portable Monitor, 4K Resolution, 100% sRGB, Support Double Blind Insertion, IPS ScreenAOSIMAN ASM-125UC-1 12.5 inch Portable Monitor, 4K Resolution, 100% sRGB, Support Double Blind Insertion, IPS ScreenAOSIMAN ASM-125UC-1 12.5 inch Portable Monitor, 4K Resolution, 100% sRGB, Support Double Blind Insertion, IPS ScreenAOSIMAN ASM-125UC-1 12.5 inch Portable Monitor, 4K Resolution, 100% sRGB, Support Double Blind Insertion, IPS ScreenAOSIMAN ASM-125UC-1 12.5 inch Portable Monitor, 4K Resolution, 100% sRGB, Support Double Blind Insertion, IPS ScreenAOSIMAN ASM-125UC-1 12.5 inch Portable Monitor, 4K Resolution, 100% sRGB, Support Double Blind Insertion, IPS ScreenAOSIMAN ASM-125UC-1 12.5 inch Portable Monitor, 4K Resolution, 100% sRGB, Support Double Blind Insertion, IPS ScreenAOSIMAN ASM-125UC-1 12.5 inch Portable Monitor, 4K Resolution, 100% sRGB, Support Double Blind Insertion, IPS Screen
Specification
General Brand: AOSIMAN
Type: Portable Monitor
Model: ASM-125UC-1
Color: Silver
Specification Size: 12.5 inch
Resolution: 3840 x 2160
Brightness: 400cd
View Angle: 176 Degree
Screen Type: IPS A-class Screen
Port: Type-C 3.1, mini HDMI, 3.5mm Audio
Weight & Size Product Weight: 0.458kg
Package Weight: 1.26kg
Product Size(L x W x H): 286 x 186 x 5 mm(maximum thickness: 10mm)
Package Size(L x W x H): 385 x 230 x 40mm
Package Contents 1 x HDMI to MINI HMDI Cable
2 x Double Ended Type-C Cable
1 x PD30 Power Supply
1 x Leather Case
1 x User Manual
Customer Photos
Be the first to Upload A Photo of this product!
Customer Videos
Be the first to Upload A Video of this product!
Customer Reviews
5out of5
Write A Review See all reviews
5 star
100%
4 star
0%
3 star
0%
2 star
0%
1 star
0%
Clear
View all
View all Photos Videos
All star
All star 5 star 4 star 3 star 2 star 1 star
Most relevant
        Questions & Answers
        Support & Firmware
        Learn More